У 2023 році на відновлення громад для Сумщини міжнародні партнери дали понад 720 млн грн — ОВА

У 2023 році міжнародні партнери надали допомогу для відновлення та розвитку громад Сумської області на суму, яка перевищує 720 млн гривень.

Про це повідомили в ОВА.

"Насправді ж ми знаємо не про всю допомогу, яка надходила в громади, і не всю можливо вирахувати в коштах. Тому думаємо, що ця сума десь сягає 1 мільярда гривень", – повідомив перший заступник начальника Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко.

Як повідомив Тарас Савченко, у 2024 році продовжать співпрацювати з міжнародними організаціями. Планують отримати від Фонду відновлення українських громад 4,6 млн доларів США та реалізувати проєкт з підтримки ветеранів та повернення їх до цивільного життя на суму 1,6 млн доларів США.

Для розуміння потреб області в ОВА є документ "Стратегія відновлення та розвитку Сумської області". Там записано 57 технічних завдань, згрупованих за 5 напрямками: безпековий регіон, промисловий комплекс, аграрний сектор, міський потенціал, економічні новації. Таким чином, додали в ОВА, іноземні партнери розуміють куди і на що виділяти гроші для Сумщини.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram