Хокейний клуб "Сумчанка" повернувся до Сум з "бронзою" Кубка чемпіонок

25 лютого спортсменки з клубу "Сумчанка" стали "бронзовими" призерками Кубка європейських чемпіонок з індорхокею. 28 лютого команда повернулась до Сум.

Прийшли привітати команду колеги-тренери та гравчині “Сумчанки”. Євгенія Мороз колись вигравала з “Сумчанкою” медалі міжнародних та всеукраїнських турнірів. Сьогодні вона зустріла призерів.

"Для нас будь-яка медаль європейського рівня — це на вагу “золота”. Тому що ми завжди конкуруємо з грандами європейськими, які мають “вау” які умови, підготовку і все інше. І ми завжди з гордістю представляємо нашу Україну в будь-якому статусі — і збірна, і клуб", — говорить Євгенія Мороз, гравчиня МСК "Сумчанка".

Гравчині хокейного клубу "Сумчанка". Фото: Суспільне Суми

З Туреччини літаком до Польщі, а потім автобусом до Сум. Три дні команда добиралася додому. І ось вони показують свої "бронзові" медалі.

Тренери Світлана Макаєва та Євген Бондаренко говорять, це заслуга команди. "Дуже приємно. Хай звикають. не вперше, сподіваюсь, що не в останнє", — сказала Світлана Макаєва.

"Як Світлана Миколаївна говорить, клас команди завжди позначається в кінці. Тому ми завжди виривали цю перемогу", — вважає тренер Євген Бондаренко.

Катерина Шоколенко виводила команду на матчі капітаном. Поділилась – гра їй сподобалась: "Це супер. Це такі емоції – “вау”.

Катерина Шоколенко – праворуч. Фото: Суспільне Суми

Сумчанки на турнірі програли один матч — півфінальний поєдинок проти майбутніх чемпіонок, команди з Німеччини. 8 з 26 голів команди у шести матчах забила Карина Леонова. “Голи приводять до перемоги…. Ось до цього місця (показує на медаль, – прим. ред. привели. Тому ми раді. Так", – розповіла спортсменка.

Карина Леонова. Фото: Суспільне Суми

Кращою гравчинею турніру стала Анастасія Шишина: "Не віриться… не віриться… Коли виходиш за тако нагородою навіть не віриться, що це ти".

Тепер дівчата повертаються у Суми, до своїх родин. А за два дні вони стартують у фінальному турі чемпіонату України з індорхокею.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram