На Сумщині дітей навчали як поводитися безпечно вдома та на вулиці

На Охтирщині Сумської області рятувальники, поліцейські та волонтери Червоного Хреста розповідали дітям як безпечно поводити себе в побуті.

Фото: Суспільне Суми

"Способи надання першої домедичної допомоги актуально питання. І, та і звичайні життєві такі от правила безпеки - це і поводження із газом, це і безпека на воді", — розповідає вчителька Юлія Дульська про тематику заняття.

Заняття тривало 3 години. За словами Юлії Дульської, за цей час в мобільному класі безпеки побували понад 80 дітей.

Фото: Суспільне Суми

" Ми їх навчаємо. Вони спілкуються з друзями, розповідають про профілактику пожежної безпеки, розказують батькам. І це дуже добре. Ми вже не одну школу презентували клас безпеки. Дітям дуже подобається. Вони в захваті розповідають своїм родичам. І ми навчаємо мінній безпеці, пожежній безпеці", — говорить рятувальник Дмитро Єрмоленко.

У селі Куземин, що на Охтирщині також займалися з дітьми. Під час уроку безпеки діти діляться на групи. Хтось слухає урок всередині облаштованого фургона, хтось вчиться приміряти одяг рятувальника, хтось – гасить умовну пожежу.

"Дізнався про нові види мін. І про те що розтяжки насправді, дуже незамітні. Я думав їх видно добре. Насправді ні", — говорить учень Тимофій.

"Для подальшого життя розуміти, які є небезпеки в нашій країні. Тим паче під час війни. Будь-хто і де може тільки зустріти міни. Наприклад, навіть гуляючи вулицею. Можна зустріти міну в полях теж. Навіть, якщо там багато працівників працюють. Там можуть зустрітися міни. В лісі теж", — ділиться учениця Мілана Явтушенко.

Фото: Суспільне Суми

Проєкт мобільних класів започаткував Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у співпраці з Міністерством внутрішніх справ України та Державною службою з надзвичайних ситуацій.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram