У Сумах створили ліцей № 33: яка мета

Комунальна установа Сумська гімназія №1. Фото: ГІмназія № 1

Рішенням депутатів під час сесії Сумської міськради було створено ліцей №33. Заклад розташовуватиметься за адресою школи № 12 та гімназії №1 у Сумах.

“Міністерством освіти і Кабміном чітко поставлена задача перед органами місцевого самоврядування, що з 2025-го року всі заклади освіти повинні перетворитися на гімназії, ліцеї, а також початкова ланка. Ми всі рухаємось до європейських стандартів і так влаштовано у всьому світі. І це не тільки в Сумах", — повідомив Вадим Акпєров.
Вадим Акпєров, радник голови Сумської МВА. Фото: Суспільне Суми

"Це окремий на сьогодні і перший заклад. З нього починається ця реформа, яка вже повинна була розпочатись ще рік тому, але, на жаль, через певні процеси, в тому числі заполітизовані ми так затягнули. Але потрібно прискорюватись. Щоб вже з першого вересня діти пішли в реформовані заклади", — додав радник начальника Сумської МВА Вадим Акпєров.

За інформацією секретаря Сумської міськради Артема Кобзаря, ліцей №33 — це новий заклад, в який, скоріш за все, будуть інтегровані 12-та школа та гімназія №1. В ньому будуть усі три ланки навчання. Хто буде директором — поки невідомо.

Артем Кобзар, секретар Сумської міськради. Фото: Суспільне Суми

"На сьогодні питання не розглядається, тому що є певний час, коли ми будемо визначатись. Ми будемо зустрічатись із директорами, які будуть охочі. Зараз військовий стан. Тобто, розглядається питання, що будуть проводитись конкурси, але сьогодні це йде призначення по співбесіді і призначає міський голова", — пояснив Артем Кобзар.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram