Фехтування

Ольга Харлан здобула ювілейну бронзову медаль на етапах Кубка світу з фехтування на шаблях

Новини в Україні

Збірна України посіла третє місце у медальному заліку юніорського Євро-2024 з фехтування: усі нагороди

"Нема значення, у кого вигравати". Харлан — про перше за 4 роки "золото" КС з фехтування і відбір на Олімпіаду командою

Ексклюзивно

Ольга Харлан здобула першу золоту медаль на етапі Кубка світу з фехтування з 2019 року

Українська шпажистка Дар'я Варфоломєєва виграла дебютну "бронзу" Гран-прі з фехтування

"Прояв бездіяльності". Федерація фехтування України подала скаргу до CAS через відмову виключити Росію зі складу FIE

Повернення Росії у спорт: Федерація фехтування України подала скаргу до CAS щодо відмови Міжнародної федерації фехтування виключити Росію зі складу FIE

"Не афішувала цього". Ольга Харлан почала сезон трьома медалями поспіль, попри тривале пошкодження

Ексклюзивно
Ольга Харлан: ексклюзивний коментар української фехтувальниці після етапу Гран-прі в Франції, у якому стані Ольга Харлан, чи серйозна травма у Ольги Харлан

Жіноча збірна України з фехтування на шпагах вдруге поспіль виграла медаль Кубка світу: "бронза" у Ванкувері

Кубок світу з фехтування на шпагах: Жіноча збірна України з фехтування на шпагах здобула "бпрнзу" на етапі Кубка світу в канадському Ванкувері

Ольга Харлан провела найкращий етап Гран-прі з фехтування за три роки: "срібло" в Орлеані

"Було важко ментально". Влада Харькова прокоментувала першу за сім років перемогу на етапі Кубка світу в командній шпазі