Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Чемпіонат Європи з футболу 2024 року

"Маємо думати, щоб було не 4 очки". Ребров відреагував на турнірну боротьбу України перед заключним туром Євро-2024

Ексклюзивно
Сергій Ребров вп'яте здобув вольову перемогу зі збірної України. REUTERS/Thilo Schmuelgen

Що сказав головний тренер збірної України перед матчем проти Бельгії.

Збірна України з футболу завершує підготовку до вирішального матчу проти Бельгії у групі Євро-2024. Цей поєдинок має визначити подальшу долю України на турнірі.

Україна разом з трьома іншими командами підходить до останнього матчу з останнім місцем у групі. Попри те, що в України — 3 очки після двох поєдинків, "синьо-жовті" поступаються усім своїм суперникам за різницею м'ячів.

В України високий шанс відібратися у плей-оф як одне з найкращих третіх місць. Втім, таку можливість "синьо-жовті" можуть не здобути навіть у разі нічиєї: якщо всі команди групи Е закінчать з 4 очками, українці залишаться останніми.

Перед матчем проти Бельгії Суспільне Спорт запитало у Сергія Реброва щодо справедливості регламенту Євро-2024, який передбачає можливість виходу у плей-оф з третього місця команді з 3 очками, але не четвертому місцю з 4 очками. За словами Реброва, регламент спонукає думати збірну про те, щоб закінчити груповий етап не нічиєю з Бельгією, а перемогою.

"Не знаю, справедливо це чи ні, але якщо ми займаємо четверте місце з 4 очками, то ми заслуговуємо на це четверте місце. Якщо подивитися на вчорашні матчі, то обидві команди [Хорватія та Італія] заслуговують грати у наступній стадії. Але такий регламент змагань, і ми маємо під нього налаштовуватися. Навіть якщо у нас буде 4 очки, і ми не пройдемо — маємо думати, щоб у нас було не 4 очки, а як намагатися обіграти збірну Бельгію", — сказав Ребров на пресконференції.

Натомість Сергій Сидорчук нагадав, що на Євро-2020 збірна України вийшла у плей-оф з третього місця з 3 очками. А після цього змогла дійти до чвертьфіналу, показавши найкращий результат на турнірі.

Матч Україна — Бельгія відбудеться у середу, 26 червня, о 19:00.