Чемпіонат Європи з футболу 2024 року
Чемпіонат Європи з футболу 2024 року

"Немає жодних пояснень". Андрій Лунін розповів про помилки під час пропущених м'ячів від Румунії на старті Євро-2024

Ексклюзивно
Андрій Лунін провів дебютний матч на чемпіонаті Європи з футболу. Getty Images/Catherine Ivill

Ексклюзивний коментар голкіпера збірної України для Суспільне Спорт у Мюнхені.

Збірна України з футболу стартувала з поразки на чемпіонаті Європи-2024. У першому турі українці поступилися Румунії з рахунком 0:3.

Поразка від Румунії стала найрозгромнішою для України під керівництвом Сергія Реброва. У стартовому складі українців на воротах вийшов голкіпер Андрій Лунін, який перед цим грав у товариському матчі проти Молдови.

Для Луніна матч проти Румунії також став дебютом на чемпіонаті Європи. В епізоді з першим пропущеним м'ячем голкіпер вибив м'яча на гравця румунської збірної, що у підсумку призвело до гола.

Лунін розповів в ексклюзивному коментарі для Суспільне Спорт, що справді помилився в епізоді з першим пропущеним м'ячем зустрічі проти Молдови. А також детально проаналізував всі голи, які команда пропустила від Румунії.

  • Про пропущені м'ячі
"Всі все бачили. Перший м'яч — моя технічна помилка, так вийшло. Тут немає жодних пояснень. Далі просто не було видно м'яча, трішки удачі [в епізоді з другим голом]. В епізоді з третім голом не розібралися. Це наші помилки, треба те виправити та рухатися далі".
  • Про настрій після поразки

"Наскільки важко після таких ігор повертатися? Важко. Але матчі кожні три дні, немає вибору та часу. Треба відновлюватися, перемикатися та рухатися далі".

  • Чому не змогли переломити хід гри

"Зараз важко щось сказати. Не завжди вдається ламати хід зустрічі. Всі були заряджені. Більше були підказки тактичні, як виправити ситуацію. Всі все чудово розуміли, підказки були більше тактичні, що змінити, у чому додати".

  • Про висновки від гри
"Якщо аналізувати нашу гру та прибрати помилки, ми можемо обігрувати такі збірні — маємо це зробити. Треба просто не припускатися помилок".