Чемпіонат Європи з футболу 2024 року

Збірна Англії стартувала на Євро-2024 з перемоги над Сербією: турнірна таблиця

Джуд Беллінгем — автор переможного голу в матчі з Сербією. REUTERS/Wolfgang Rattay

Єдиний гол матчу Беллінгем забив уже на 13-й хвилині.

Збірна Англії стартувала на Євро-2024 з футболу з мінімальної перемоги над Сербією — 1:0. Вирішальний гол у матчі забив півзахисник Джуд Беллінгем.

Змагання групи С на чемпіонаті Європи розпочалися з матчу Словенії та Данії, яким не вдалося визначити переможця — нічия 1:1.

Англія розпочинала турнір у статусі чинного фіналіста та одного з найбільших фаворитів — аналітики Opta надавали команді Гарета Саутгейта до 20% на здобуття чемпіонського титулу.

Як пройшов матч Сербія — Англія?

• Переможний гол Беллінгем забив на 13-й хвилині, з лінії воротарського майданчика замкнувши простріл Букайо Сака ударом головою.
  • Зрівнювати рахунок на екваторі тайму міг Александр Мітрович, але м'яч після його небезпечного удару пройшов поруч зі стійкою.
  • Найгостріший момент Англії в другому таймі мав Гаррі Кейн. Форвард завдавав удару в протихід голкіперу, але Предраг Райкович перевів м'яч у поперечину власних воріт і залишив свою команду в грі.
  • Сербія відповіла ударом Душана Влаховича — цього разу м'яч з-під поперечини довелося діставати воротареві англійців Джордану Пікфорду.