Святослав Михайлюк вперше в кар'єрі зіграв у матчі фіналу конференції НБА та набрав перші очки

Святослав Михайлюк. AP/Michael Dwyer

Українець допоміг своїй команді перемогти у другому поєдинку серії проти "Індіана Пейсерз".

Святослав Михайлюк вперше зіграв у фіналі Східної конференції НБА. Захисник "Бостона" взяв участь у другому матчі серії проти "Індіана Пейсерз". Команда українця здобула перемогу з рахунком 126:110 та повела у серії — 2:0.

Михайлюк — перший українець за 17 років, що вийшов із командою у фінал конференції НБА. У 2007 році дістатися цієї стадії вдалося Кирилу Фесенку, що захищав кольори "Юти". Тоді команда українця поступилася "Сан-Антоніо".

Перший матч серії у фіналі конференції проти "Індіани", який "Бостон" виграв у додатковий час — 133:128, Михайлюк пропускав. Натомість у другому домашньому поєдинку Святослав вийшов з лави запасних.

Як зіграв Святослав Михайлюк?

• Українець вийшов на паркет наприкінці заключної чверті. Загалом Михайлюк відіграв 1:29 хвилини.
  • За відведений час Святослав реалізував один триочковий кидок. Три пункти українця стали останніми для "Бостона" у цьому матчі.
  • Також Михайлюк записав у власний пасив одне персональне попередження.

Що означає дебют Михайлюка у фіналі конференції НБА?

• П'ятий матч Святослава у плей-оф сезону 2023/24. Ще по два матчі він проводив у серіях з "Маямі" та "Клівлендом" — без набраних очок.
  • 3 очки — найкраща результативність Михайлюка за кар'єру в матчах плей-оф НБА. Досі на цьому рівні він набирав один бал у матчі "Торонто" — "Філадельфія" у квітні 2022 року.
  • Михайлюк — другий українець, що зіграв у фіналі конференції НБА після дворазового чемпіона Асоціації Станіслава Медведенка.

Третій матч у серії "Бостона" з "Індіаною" відбудеться в ніч проти неділі, 26 травня. Початок зустрічі — о 3:30 за київським часом.