Довбик і Циганков організували два голи "Жирони" у "бронзовому матчі" команди проти "Валенсії"

Артем Довбик забив гол за "Жирону" в матчі проти "Валенсії". Getty Images/JAIME REINA

У матчі взяли участь одразу три українці.

Артем Довбик, Віктор Циганков та Роман Яремчук взяли участь в "українському дербі" у рамках чемпіонату Іспанії між "Жироною" та "Валенсією". Перші два гравці збірної України вийшли у старті за "Жирону", Яремчук – на заміну за "Валенсію".

Обидва українці "Жирони" відзначились результативними діями та допомогли команді здобути перемогу: півзахисник Циганков в першому таймі зробив асист, а нападник Довбик в другому забив гол. Матч закінчився з рахунком 3:1.

Завдяки цій перемозі "Жирона" за тур до кінця чемпіонату Іспанії гарантувала собі "бронзу" чемпіонату Іспанії. Це перші медалі в історії команди у національній першості.

Водночас, Артем Довбик, попри гол, втратив лідерство у гонці бомбардирів чемпіонату. У паралельному матчі Александр Серлот з "Вільярреала" оформив покер у ворота "Реала" – в його активі 23 голи проти 21-го у Довбика.

Як пройшов матч?

• Першим з українців по воротах пробивав Циганков: вже на 9-й хвилині вінгер з лінії штрафного майданчика пробив по воротах.
  • На 33-й хвилині першого тайму Циганков зміг відзначитись асистом: зробив поперечну передачу в штрафний майданчик на Савіо, який спрямував м'яч впритул до лівої стійки. Це шостий асист Циганкова у сезоні чемпіонату Іспанії.
  • В другому таймі гол забив Довбик: Іван Мартін віддав пас на українця, який сильно пробив у лівий нижній кут воріт. Таким чином Довбик збільшив перевагу до двох м'ячів.
  • Вже через дев'ять хвилин захисник "Валенсії" Ярек Гасьоровскі припустився помилки та зрізав м'яч у власні ворота після прострілу Циганкова на Довбика. Рахунок став 3:0.
  • На 61-й хвилині на поле вийшов Яремчук. Натомість вже через вісім хвилин свій виступ припинив Циганков. Півзахисник "Жирони" за 69 хвилин на полі зробив 44 точних паси та дві вдалі спроби дриблінгу. Довбика замінили ще через десять хвилин.
  • На 84-й хвилині Дейлі Блінд з "Жирони" притримав суперника, тому на користь "Валенсії" призначили пенальті. Його реалізував півзахисник Пепелу, спрямувавши м'яч у правий кут воріт. Зрештою, фінальний свисток зафіксував рахунок 3:1 на користь "Жирони".

Ла Ліга. 36-й тур

"Жирона" — "Валенсія" 3:1

Голи: Савіо, 32, Довбик 58, Гасьоровскі, 67 (автогол) Перелу, 84

Наступна гра "Жирони" відбудеться в суботу, 25 травня, коли команда Мічела в чемпіонаті прийматиме "Гранаду", аутсайдера турнірної таблиці.