Сергій Кривцов повернувся до складу "Інтер Маямі" після травми та допоміг своїй команді перемогти "Монреаль"

Сергій Кривцов у складі "Інтер Маямі". Фото: Lynne Sladky/AP Photos

Український захисник зіграв вперше від кінця березня.

Український захисник Сергій Кривцов провів перший матч за "Інтер Маямі" після відновлення від травми підколінного сухожилля. 33-річний центрбек взяв участь у поєдинку МЛС проти "Монреаля", допомігши своїй команді здобути вольову перемогу на виїзді — 3:2.

Кривцов вийшов на поле у стартовому складі та відіграв 79 хвилин. Поєдинок проти "Монреаля" став для українця першим від 23 березня, коли захисник зіграв за "Інтер Маямі" у переможному матчі проти "Нью-Йорк Ред Буллс" — 4:0.

Як пройшов матч?

• У середині першого тайму "Інтер Маямі" поступався у два м'ячі. Вийти вперед "Монреалю" вдалося на 22-й хвилині, після обрізки гостей в атаці — Жюль-Антоні Вільсен втік від Кривцова та віддав точний пас на Енді Дюка, який забив перший гол у матчі.
  • Згодом відзначитися зумів вже сам Вільсен, який завершив чудову комбінацію "Монреаля".
  • Втім, ще до перерви гостям вдалося відігратися, забивши два м’ячі у роздягальню. Матіас Рохас скоротив відставання до мінімуму, а Луїс Суарес поновив паритет.
  • У другому таймі Бенджамін Кремаскі вивів "Інтер Маямі" вперед, встановивши підсумкові 3:2 на користь гостей.
  • Сергій Кривцов залишив поле вже за переможного рахунку для своєї команди, на 79-й хвилині українця замінив Раян Сейлор.

МЛС-2024. Регулярний чемпіонат

"Монреаль" — "Інтер Маямі" 2:3

Голи: Дюк, 22, Вільсен, 32 — Рохас, 44, Суарес, 45+3, Кремаскі, 59

Сергій Кривцов в "Інтер Маямі": що відомо

• Кривцов перейшов до "Інтер Маямі" у січні 2023 року на правах вільного агента після того, як провів майже 13 років у складі "Шахтаря".
  • У цьому сезоні Кривцов відіграв за "Інтер Маямі" 7 матчів в МЛС, результативними діями не відзначився.
  • Контракт Кривцова з "Інтер Маямі" розрахований до грудня 2024 року та має опцію продовження на один сезон.
  • Наступний матч "Інтер Маямі" проведе у четвер, 16 травня. Команда Кривцова на виїзді зіграє проти "Орландо Сіті".