Яремчук вперше за місяць вийшов на поле за "Валенсію": як зіграв українець

Роман Яремчук на полі. Фото: Aitor Alcalde/Getty Images

Форвард збірної України відновився після травми.

Роман Яремчук вперше за місяць вийшов на поле за "Валенсію". Сталось це у домашньому матчі 34-го туру Ла Ліги проти "Алавеса".

Український форвард зазнав травми підколінного сухожилля у матчі 30-го туру Ла Ліги проти "Мальорки" (0:0), який відбувся наприкінці березня. Тоді футболіста через ушкодження замінили на 17-й хвилині матчу. Відтоді Яремчук пропустив чотири поєдинки, з яких два "Валенсія" виграла, а у двох зазнала поразки.

Лише через місяць після отримання травми українець знову вийшов на поле. У стартовий склад нападник не потрапив, але вийшов на заміну на 76-й хвилині матчу вже за рахунку 1:0 на користь гостей.

За 14 хвилин на полі Яремчук виграв одну повітряну дуель, зробив вісім точних передач та один раз пробив у площину воріт. Втім дії Яремчука на рахунку не позначились: "Валенсія" програла "Алавесу" з рахунком 0:1.

Наступний матч "Валенсія" проведе на домашньому стадіоні в неділю, 12 травня, проти аутсайдера турнірної таблиці "Райо Вальєкано".

Роман Яремчук та "Валенсія": що відомо

• Востаннє Яремчук травмував підколінне сухожилля у 2021 році, коли виступав за бельгійський "Гент", зокрема пропустив через пошкодження товариський матч України та Бахрейна (1:1). Відновлення форварда займало близько тижня.
  • За "Валенсію" українець грає на правах оренди з бельгійського "Брюгге" до кінця нинішнього сезону. Сумарно за "кажанів" Яремчук провів 26 матчів в усіх турнірах та забив чотири голи (три — в Ла Лізі, один — у Кубку Іспанії).
  • До кінця сезону "Валенсії" залишається провести чотири поєдинки. У турнірній таблиці команда Рубена Барахи посідає восьме місце, набравши 47 очок за 34 матчі.
  • Яремчук забив перший гол збірної України у 2024 році — зрівняв рахунок проти Боснії та Герцеговини (2:1) у півфіналі плей-оф відбору Євро-2024. Разом з національною командою форвард вийшов на континентальну першість.