"Реал" з Андрієм Луніним звів до нічиєї перший півфінал Ліги чемпіонів з "Баварією": як зіграв українець

Андрій Лунін у матчі з "Баварією". REUTERS/Kai Pfaffenbach

Нічию гостям приніс дубль Вінісіуса Жуніора.

"Баварія" та "Реал" не визначили переможця у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів — 2:2 у Мюнхені.

Зустріч з "Баварією" стала п'ятою поспіль у Лізі чемпіонів для українського голкіпера "Реала" Андрія Луніна. У чвертьфіналі воротар національної збірної став героєм серії пенальті з "Манчестер Сіті", відбивши два пенальті від чинних володарів трофею.

Мюнхенці ж у попередньому раунді залишили поза головним євротурніром команду іншого українця — "Арсенал" Олександра Зінченка, вигравши двоматчеве протистояння із загальним рахунком 3:2.

Як пройшов перший півфінал Ліги чемпіонів?

• Лунін здійснив сейв уже на першій хвилині — ногою парирував удар Лероя Сане з підступів до воротарської зони.
  • Ще за п'ять хвилин удару по воротах завдавав Гаррі Кейн — Лунін спокійно зафіксував м'яч після заслабкої спроби від англійця.
  • Попри активний старт від "Баварії" рахунок у матчі відкрив "Реал". На екваторі тайму відзначився Вінісіус Жуніор, замкнувши майстерну розрізну передачу від ексгравця мюнхенців Тоні Крооса.
  • До перерви "Реал" втримав мінімальну перевагу — 1:0. Натомість вже на старті другого тайму "Баварія" не лише відігралася, але й вийшла вперед.
  • Першим у воротах Луніна розписався Сане — потужним ударом поцілив у нижній кут після зміщення з флангу. А ще за чотири хвилини Гаррі Кейн реалізував пенальті за фол у карній зоні проти Джамала Мусіали — 2:1!
  • На 67-й хвилині "Баварія" могла відзначатися втретє. Після розіграшу кутового гостро пробивав головою Ерік Даєр — на місці був Лунін.
  • Небезпечний момент згодом виник і біля воріт "Баварії". Вінісіус вибігав на ворота господарів, але з гострого кута не переграв Мануеля Ноєра.
  • Саме Вінісіус врятував нічию для "Реала" на заключних хвилинах основного часу — оформив дубль з 11-метрової позначки. 2:2 — у матчі-відповіді жодна з команд не матиме фори в рахунку.

Ліга чемпіонів. Півфінал — перший матч

"Баварія" — "Реал" 2:2

Голи: Сане, 53, Кейн, 57 (пен.) — Вінісіус, 24, 83 (пен.)

Ліга чемпіонів 2023/24: що відомо?

• Матч-відповідь "Реала" та "Баварії" відбудеться за тиждень, 8 травня, в Мадриді.
  • Півфінальна стадія Ліги чемпіонів продовжиться у середу, 1 травня, матчем між дортмундською "Боруссією" та ПСЖ.
  • У всіх турнірах нинішнього сезону Лунін провів 29 матчів за "Реал": пропустив 27 голів та 10 разів зберігав ворота недоторканими.