Андрій Лунін втретє у кар'єрі зіграв в "Ель Класико" за "Реал": як минув матч українця проти "Барселони"

Андрій Лунін у матчі "Реал" - "Барселона". Getty Images/Alvaro Medranda

Українець припустився гольової помилки, але й врятував від пропущеного голу.

Андрій Лунін з мадридським "Реалом" повернулись до виступів в чемпіонаті Іспанії після чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Український воротар взяв участь у поєдинку 32-го туру Ла Ліги проти "Барселони", який завершився з рахунком 3:2 на користь команди українця.

Останні 12 матчів Ла Ліги Лунін виходить у стартовому складі, п’ять з них українець зіграв "на нуль". Команда Карло Анчелотті продовжує серію без поразок в Ла Лізі: не програє у чемпіонаті Іспанії з вересня 2023 року.

До домашньої гри з "Барселоною" "Реал" підійшов на першому місці у таблиці чемпіонату. Найближчим переслідувачем "Реала" була саме "Барселона", що відставала від мадридців на вісім очок.

Як пройшов матч за участі Луніна

• "Барселона" відкрила рахунок вже на шостій хвилині матчу: Рафінья виконав навіс у штрафний майданчик, м'яч перелетів Андрія Луніна, що вийшов з воріт, а захисник Андреас Крістенсен виграв повітряну дуель і головою відправив його під перекладину.
  • На 16-й хвилині через порушення Пау Кубарсі з "Барселони" на користь "Реала" призначили пенальті. Одинадцятиметровий удар реалізував Вінісіус Жуніор, зрівнявши рахунок.
  • На 29-й хвилині матчу Андрій Лунін врятував "Реал" від гола: зупинив м'яч на самій лінії воріт. Арбітри переглядали VAR, однак гол не зарахували.
  • В другому таймі вперед знову вийшла "Барселона". На 69-й хвилині Лунін парирував удар, однак півзахисник Фермін Лопес підхопив м’яч і завдав удар низом в правий кут воріт.
  • Вже через чотири хвилини "Реал" знову зрівняв рахунок: Вінісіус зробив передачу на Лукаса Васкеса і той відправив м’яч у правий нижній кут воріт — 2:2.
  • На 79-й хвилині матчу Лунін з силою віддав пас через половину поля, задавши темп для атаки команди. Жуніор набрав темп і пробив по воротах, однак голкіпер "Барселони" впорався з ударом.
  • На 90+1 хвилині матчу Джуд Беллінгем вперше за матч вивів "Реал" в лідери протистояння. Васкес виконав передачу в штрафний майданчик, звідки Беллінгем завдав завершального удару під поперечину.
  • У підсумку "Реал" переміг "Барселону" з рахунком 3:2, а Лунін завершив матч з чотирма сейвами.

Андрій Лунін та "Реал": що відомо?

• У сезоні 2023/24 Лунін провів 26 матчів за "Реал" в усіх турнірах, з них 19 в Ла Лізі.
  • Після чергової травми бельгійця Тібо Куртуа "Реал" готовий запропонувати Луніну новий контракт. Чинна угода з українцем розрахована до літа 2025 року.
  • Наступний матч "Реал" Мадрид проведе проти "Реал Сосьєдада" в рамках 33-го туру Ла Ліги в п’ятницю, 26 квітня.