Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга

"Українське дербі" в АПЛ: "Челсі" Мудрика розгромив "Евертон" Миколенка в АПЛ

Михайло Мудрик у матчі "Челсі" - "Евертон". Getty Images/Chris Lee

Обидва українці зіграли поєдинок зі старту.

У 33-му турі Англійської Прем’єр-ліги "Челсі" Михайла Мудрика розгромно здолав "Евертон" Віталія Миколенка. Лондонці продовжили серію без поразок в АПЛ до восьми матчів поспіль.

Обидва українці вийшли в стартових складах своїх команд. Для Мудрика гра проти "Евертона" стала поверненням в основу: попередній матч проти "Шеффілд Юнайтед" українець провів на лаві запасних, вийшовши на заміну лише на 82-й хвилині. Миколенко ж втретє поспіль потрапив у старт "Евертона".

Як пройшов матч "Челсі" — "Евертон"?

• Справжнім героєм матчу в складі "Челсі" став англійський хавбек Коул Палмер. Футболіст вже в першому таймі оформив хет-трик. А в другому – забив четвертий гол, реалізувавши пенальті.
  • Матч закінчився з рахунком 6:0 — найбільша перемога "Челсі" у сезоні. Михайло Мудрик участі у забитих м'ячах не взяв.
  • У грі проти "Евертона" Мудрик відіграв 79 хвилин. За цей час українець виконав 15 точних передач та одну вдалу спробу дриблінгу при двох ударах.
  • А ось Віталій Миколенко провів на полі проти "Челсі" всі 90 хвилин. На рахунку українського захисника 27 точних пасів, одна вдала спроба дриблінгу та два відбори м'яча.

Михайло Мудрик у "Челсі": що відомо

• Цього сезону Мудрик провів за "Челсі" 35 матчів в усіх турнірах, забив дев’ять голів та віддав чотири результативні передачі.
  • "Челсі" після перемоги на "Стамфорд Бридж" посідає 9-те місце в турнірній таблиці АПЛ (47 очок). У чемпіонаті лондонці не програють від 4 лютого.
  • Наступний матч "Челсі" проведе проти "Манчестер Сіті" в суботу, 20 квітня, в межах Кубка Англії.

Віталій Миколенко та "Евертон": що відомо?

• В усіх турнірах нинішнього сезону Миколенко провів 31 матч за "Евертон" та відзначився двома голами.
  • "Евертон" посідає 16-те місце турнірної таблиці АПЛ. На рахунку команди 27 очок. Від зони пониження клуб відділяє 2 очка.
  • Наступний матч "Евертон" проведе на домашньому стадіоні проти "Ноттінгема" в неділю, 21 квітня.