Олег Плотницький втретє вийшов з "Перуджею" до фіналу італійської Суперліги з волейболу

Олег Плотницький (праворуч) у складі "Перуджі". Sir Safety Perugia Volley

Від початку плей-оф команда виграла шість матчів із семи.

Олег Плотницький втретє в кар'єрі зіграє у фіналі чемпіонату Італії з волейболу. "Перуджа" українського догравальника виграла півфінальну серію Суперліги проти "Мілана".

Посівши друге місце регулярного чемпіонату, "Перуджа" від початку плей-оф вже вибила із Суперліги "Верону" — 3:0 за перемогами у серії.

Серія проти "Мілана" натомість тривала чотири матчі. Команда Плотницького виграла обидва домашні поєдинки, але поступилася в першій гостьовій грі.

У п'ятницю, 11 квітня, "Перуджа" вперше перемогла на майданчику "Мілана" — 3:1 за партіями — і закрила серію на свою користь. Плотницький грав у всіх чотирьох сетах і завершив зустріч з доробком у 15 очок — третій показник у команді.

"Ми зіграли добре, бо завжди трималися разом. Особливо у важкий момент першого сету, коли гра не працювала, наше коло в команді завжди трималося компактно", — пояснив Плотницький після гри.

"Кожен з нас привніс щось до цієї перемоги, всі 14 волейболістів. [...] Від завтрашного дня ми маємо багато працювати задля фіналу".

Що означає вихід "Перуджі" до фіналу Суперліги

• Після переходу Плотницького до "Перуджі" українець втретє зіграє у фінальній серії Суперліги.
  • Досі обидва фінали з Плотницьким "Перуджа" програвала "Лубе Чівітанові" у 2021 і 2022 роках з однаковим рахунком — 1:3 за матчами.
  • "Перуджа" всьоме в історії зіграє у фіналі Суперліги. Лише одного разу команда завершила чемпіонат із трофеєм — у 2017 році.
  • Плотницький має нагоду вперше в кар'єрі виграти Суперлігу. Досі за кордоном догравальник здобув два Кубки Італії та чотири Суперкубки.

• Суперник "Перуджі" за фіналом досі не визначився: у серії "Монци" проти "Трентіно" зберігається нічийний рахунок 2:2.
  • Від початку сезону Плотницький провів 29 матчів у Суперлізі та в середньому набирає за поєдинок чемпіонату 11.9 очка.
  • У сезоні 2023/24 "Перуджа" вже здобула Кубок Італії, перегравши у фіналі "Монцу" (3:1 за сетами), а Плотницький був визнаний MVP турніру.