Олексій Лень та Святослав Михайлюк провели матчі регулярного чемпіонату НБА: як зіграли українці

Олексій Лень. Фото: David Zalubowski/AP Photos

Допомогли своїм командам здобути чергові перемоги.

Українські баскетболісти НБА, захисник "Бостона" Святослав Михайлюк та центровий "Сакраменто" Олексій Лень, зіграли за свої команди у матчах регулярного чемпіонату в ніч проти суботи, 2 березня.

26-річний Михайлюк повернувся до складу "Селтікс" після двох пропущених матчів: українець провів на лаві запасних поєдинки проти "Нью-Йорк Нікс" та "Філадельфія 76ерс". До зустрічі з "Далласом" "Бостон" підходив із серією з дев’яти перемог поспіль.

30-річний Лень натомість зіграв другий матч поспіль. У попередньому поєдинку проти "Денвер Наггетс" центровий повторив особистий рекорд сезону за ігровим часом у НБА.

Як зіграли українці?

• У матчі "Міннесота" — "Сакраменто" (124:120 ОТ) Олексій Лень отримав понад п'ять ігрових хвилин, які припали на другу чверть.
  • За відведений час центровий набрав чотири очки, виконав два підбирання та віддав результативну передачу.
  • Святослав Михайлюк у матчі "Бостона" з "Далласом" (138:110) очок не набирав. За чотири хвилини на майданчику захисник відзначився підбиранням і асистом, а також припустився однієї втрати м'яча.
  • "Бостон" Михайлюка здобув ювілейну, 10-ту поспіль перемогу в регулярному чемпіонаті й залишається лідером Східної конференції. "Сакраменто" переміг вперше за три матчі та посідає сьоме місце на Заході.

Українці в НБА: середня статистика у сезоні 2023/2024

• Святослав Михайлюк ("Бостон"): 25 матчів, 7.5 хвилин, 2.6 очка
  • Олексій Лень ("Сакраменто"): 25 матчів, 8.7 хвилин, 2.6 очка

"Селтікс" повернуться до виступів у неділю, 3 березня, матчем проти "Голден Стейт Ворріорз". Початок гри — о 22:30 за київським часом.

На "Сакраменто" чекає домашній матч проти "Чикаго" в ніч проти вівторка, 5 березня. Перший матч команд у лютому Олексій Лень пропускав.