Чемпіонат Англії з футболу: Прем'єр-ліга

"Челсі" з Михайлом Мудриком зазнав розгромної поразки від "Ліверпуля": як зіграв українець

Михайло Мудрик у матчі з "Ліверпулем". Фото: Chelsea Football Club/Chelsea FC via Getty Images

Український вінгер відіграв за "синіх" увесь другий тайм.

Михайло Мудрик взяв участь у матчі 22-го туру англійської Прем'єр-ліги між "Челсі" та "Ліверпулем". Команда українського вінгера на виїзді програла з рахунком 1:4.

Два останніх матчі чемпіонату — проти "Лутона" (3:2) та "Фулгема" (1:0) — Мудрик проводив на лаві запасних. Поза стартовим складом українець залишився і на гру з потенційним лідером ліги "Ліверпулем".

Десятий номер "Челсі" вийшов на заміну одразу після перерви, за рахунку на користь господарів. Українець замінив у складі Ноні Мадуеке і вперше від початку 2024 року зіграв у матчах АПЛ.

Як зіграв Михайло Мудрик?

• Свою найкращу нагоду відзначитися голом Мудрик мав на 50-й хвилині поєдинку. Крістофер Нкунку виконував гострий простріл на українця в штрафному майданчику, але Михайло з близької відстані пробив вище воріт.
  • З Мудриком на полі "Челсі" відіграв один м'яч — на 71-й хвилині відзначився Нкунку. Водночас гості пропустили ще двічі й зазнали розгромної поразки 1:4.
  • Мудрик за другий тайм 25 разів зустрічався з м'ячем та заробив два штрафних удари. Усі 10 передач українця на партнерів були точними.

АПЛ. 22-й тур

"Ліверпуль" — "Челсі" 4:1

Голи: Жота, 23, Бредлі, 39, Собослаї, 65, Діас, 79 — Нкунку, 71

Перемога повернула "Ліверпуль" на перше місце у таблиці Прем'єр-ліги. Натомість "Челсі" залишився десятим — команду може випередити "Вулвергемптон", що має поєдинок у запасі.

Михайло Мудрик у "Челсі": що відомо?

• В усіх турнірах сезону 2023/24 Мудрик провів 24 матчі за "Челсі", забив 4 голи та віддав 2 результативні передачі.
  • "Челсі" проведе наступний матч у неділю, 4 лютого, коли прийматиме прямого конкурента за турнірною таблицею "Вулвергемптон".
  • 25 лютого "Челсі" та "Ліверпуль" розіграють між собою фінал Кубка англійської ліги. Лондонці не перемагають "червоних" у всіх турнірах від березня 2021 року: п'ять нічиїх і три поразки.