Андрій Лунін зберіг місце у воротах "Реала" на матч з "Бетісом": як зіграв українець

Андрій Лунін. Фото: Getty Images

Кепа Аррісабалага вдруге поспіль залишився на лаві "вершкових".

Андрій Лунін провів свій восьмий матч у сезоні за іспанський "Реал". Команда українця втратила очки у виїзному матчі з "Бетісом" — нічия 1:1.

Після трьох поспіль виходив у старті Лунін зберіг місце в основі на гру з "Бетісом" — попри повернення після травми іспанця Кепи Аррісабалаги, що вдруге залишився на лаві запасних мадридців.

"Реал" у матчі в Севільї мав лише два удари в площину (суперник — шість). Один з них став результативним: нічию команді приніс гол англійця Джуда Беллінгема на початку другого тайму.

Як зіграв Андрій Лунін?

• У першому таймі "Бетіс" завдав одразу трьох ударів у площину ("Реал" — один). Зокрема, Лунін вступав у гру на 31-й хвилині, коли парирував гострий удар з близької відстані від "десятки" суперників Айосе Переса.
  • Господарі врешті зрівняли рахунок у другому таймі. Потужного дального удару в "дев'ятку" завдав Айтор Руїбаль — Лунін стрибав за м'ячем, але дотягнутися шансів не мав.
  • За матч Лунін сумарно виконав п'ять сейвів. Це найкращий показник Андрія в усіх матчах за "Реал" із середини серпня, коли він сім разів відводив загрозу в матчі чемпіонату проти "Альмерії" (3:1).

• 9 грудня. Ла Ліга. "Бетіс" (1:1) — 5 сейвів

Наступний матч "Реал" проведе у вівторок, 12 грудня, коли завершить груповий раунд Ліги чемпіонів грою з німецьким "Уніоном" на виїзді.