"Не можна людей бити у пах". Що сказав Олександр Усик після перемоги над Даніелем Дюбуа

Олександр Усик. Фото: Getty Images

Слова українського боксера на пресконференції.

Олександр Усик захистив звання чемпіона світу у надважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF, IBO та The Ring. Український боксер нокаутом у дев'ятому раунді переміг британця Даніеля Дюбуа.

Бій проти Дюбуа став для Усика першим за рік та п'ятим у гевівейті. У ньому Олександр здобув першу звитягу нокаутом на цьому рівні.

Згідно статистики та суддівським оцінкам, Усик переважав свого суперника у другому захисті чемпіонських поясів у надважкій вазі. Українець здійснив більше ударів впродовж матчу та переміг за оцінками на момент зупинки бою.

Завдяки перемозі над Дюбуа Олександр Усик продовжує претендувати на звання абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі. Для здобуття цього статусу українець має провести бій з чинним володарем четвертого основного поясу – WBC, яким наразі володіє Тайсон Ф'юрі.

На післяматчевій пресконференції Усик розповів про бій з Дюбуа. Зокрема, українець описав епізод з ударом у пах, який британець наніс у п'ятому раунді. Окрім цього, Олександр вкотре наголосив на своєму бажанні провести поєдинок проти Тайсона Ф'юрі.

Що сказав Олександр Усик

  • Про удар у пах
"Багато хто каже, що удар був "легальним"? Готовий з ним [Дюбуа] побитися завтра. Реванш, вулична бійка. Я готовий. Завтра, навіть прямо зараз. На голих кулаках. Без ніг, лише на руках. Не можна людей бити у пах. Бокс – це спорт джентльменів, а не вулична бійка. Чи брудно бився Дюбуа упродовж бою? Не маю уявлення. Можливо".

"Чи думав я, що не піднімуся після того удару Дюбуа? Були думки такі, бо боліло не лише те місце [удару], у спині теж почало витягувати. Розумів, що підійматися обов'язково треба, бо якщо ти залишаєшся на підлозі – ти залишаєшся на підлозі. Воно і зараз болить, але треба підійматися та все доводити до кінця. Не лише на рингу, що ми робимо, а й у нашій країні".

  • Про місце проведення поєдинку
"Чи хотів би ще битися у Вроцлаві? Звичайно, хороший стадіон, атмосфера. Гарні люди".
  • Про майбутнє Дюбуа у боксі

"Чи може Дюбуа завоювати у майбутньому один з поясів? Але це залежить від Даніеля Дюбуа, його роботи, як він думає. Не знаю, я не його тренер. Наскільки у нас різний рівень? Хай це люди скажуть".

  • Про висоту одягнених шортів
"Усик винний, як у нього шорти одягнуті? Якщо ми станемо у ринзі та подивимося, як у Усика та Дюбуа були шорти вдягнуті, то це однакова висота. Він програв, і каже, що у мене були шорти [високо одягнуті] – можу битися і без них".
  • Про слова Дюбуа після матчу

"Що сказав Дюбуа після бою? Він говорив, що якщо програє, то піде з боксу, я йому - слухай, це недобре. Ти молодий, можеш тренуватися. Можливо, це дурна ідея, що у разі поразки йти з боксу. Можливо, це емоції – не знаю".

  • Про бій проти Тайсона Ф'юрі
"Тайсон Ф'юрі? Якщо він хоче – я хочу [битися]. Але нехай не б'є нижче пояса. Чи потрібен мені цей бій перед тим, як я піду на пенсію? Так, звичайно".

Що відбувалося після бою Усик – Дюбуа