Міжнародна асоціація серфінгу продовжила санкції проти Росії

AP Photos

Білорусь до членів організації не входить.

Міжнародна асоціація серфінгу (ISA) продовжила санкції проти Росії через повномасштабну війну в Україні. Про це з посиланням на заяву організації повідомляє Inside the Games.

ISA вперше відреагувала на події в Україні в лютому минулого року. Тоді керівна асоціація відмовилася проводити свої змагання в РФ та відсторонила місцеву збірну.

Білорусь, що сприяє російському вторгненню до України, не є членом ISA й відтак не могла бути відстороненою.

У новій заяві ISA йдеться, що усунення росіян продовжили відповідно до оновлених рекомендацій Міжнародного олімпійського комітету. В серфінгу не передбачено індивідуальних змагань незалежно від національних федерацій (в даному випадку — Росії), тож окремі спортсмени не матимуть змоги повернутися на умовах нейтралітету.

"Ці рішення є результатом суворого засудження асоціацією вторгнення російської влади до України — війни, що триває вже понад рік", — наголошують в Асоціації.

"ISA продовжує висловлювати солідарність з народом та серфінгістами України".

Серфінг вперше увійшов до програми літньої Олімпіади у Токіо. Два комплекти нагород з цього виду спорту розігруватимуть і наступного року в Парижі.

Повернення РФ до спорту: останні новини

  • Легка атлетика не повернула росіян та білорусів до змагань.
  • Після публікації нових рекомендацій МОК росіян та білорусів повернули до змагань у чотирьох олімпійських видах спорту: тріатлоні, боротьбі, тхеквондо й настільному тенісі.
  • Згідно з рекомендаціями, спортсмени з паспортами РФ та Білорусі зможуть повернутися до змагань лише на умовах нейтралітету. Також вони мусять не підтримувати російське вторгнення до України.
  • У відповідь на оновлену позицію МОК в Україні урядовим рішенням заборонили збірним змагатися на одних турнірах з росіянами й білорусами. В іншому разі командам загрожує відкликання зі стартів, а федераціям — позбавлення статусу національних.