"Всі ми знаємо правду". Ярмоленко перерахував армії України 3 млн грн після вторгнення РФ

. Associated Press

І подякував за підтримку клубу та тих, хто підтримує Україну у непростий час.

Український футболіст Андрій Ярмоленко, що виступає у складі лондонського "Вест Гема" долучився до активної підтримки армії на тлі повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Починаючи з четверга, 24 лютого, в Україні тривають широкомасштабні воєнні дії. Росія з кількох напрямків атакує територію України.

Читайте також: Захоплення Бердянська, нічні обстріли та бої за Київ. Вторгнення РФ в Україну, день п'ятий. Онлайн

Українські спортсмени виступили з категоричною позицією проти повномасштабного вторгнення Росії. Частина підготувала відкритий лист МОК та МПК з проханням усунути від усіх міжнародних змагань спортсменів з Росії та Білорусі, яка сприяє війні проти України.

Допомагають українські спортсмени і фінансово: відомий кіберспортсмен Олександр s1mple Костильов перерахував 1.5 мільйони гривень на благочинність Україні.

Фінансову підтримку України виділив і Андрій Ярмоленко. Видання "Дзеркало тижня" повідомило, що Ярмоленко перерахував 3 мільйони гривень на допомогу українській армії.

ZN.ua

Після гри "Вест Гема" проти "Вулвергемптона, яка відбулася у неділю, 27 лютого (Ярмоленко на поле не вийшов) український футболіст також подякував усіх за підтримку. Зокрема лондонський клуб, який підготував кілька акцій на підтримку України.

"Хотів би подякувати усім за вашу підтримку. Усім громадянам Великої Британії та тим, хто підтримує Україну. Ми всі знаємо правду, і нам потрібно зробити все, щоб зупинити війну", - зазначив футболіст.

Як українські спортсмени реагують на повномасштабне вторгнення РФ