Головою Рівненської облради став депутат від ЄС Сергій Кондрачук

. Суспільне Рівне

Головою обласної ради 8-го скликання депутати обрали 34-річного Сергія Кондрачука. Він був єдиним запропонованим на цю посаду кандидатом. Його підтримали 35 депутатів облради.

Нового голову обирали депутати чотирьох політсил з семи, що пройшли в облраду. За члена політичної партії "Європейська солідарність" Сергія Кондрачука віддали свої голоси 35 депутатів облради з 35-ти зареєстрованих у сесійній залі після перерви. Не повернулися депутати "Сила і честь", "Слуга народу" і "Батьківщина". У голосуванні взяли участь обранці від "Європейської солідарності", "Радикальної партії Олега Ляшка", "За майбутнє" та "Свобода".

"Однозначно, маємо продовжити і дозакінчити те, що ми розпочали, щоб був повністю правильний день. Вчора Львів, сьогодні Рівне чітко говорять, що, дай Бог, ці всі зелені експерименти над нашою країною будуть зупинені і почнемо рухатися у правильному напрямку", сказав Сергій Кондрачук перед тим, як склав присягу.

скрін з трансляції Рівнеоблради

Що відомо

  • Сергій Кондрачук народився у селі Здовбиця, Здолбунівського району 18 лютого 1986 року. Має вищу освіту. У 2008 році закінчив Національний університет "Острозька академія" за спеціальністю "фінанси".
  • У 2018 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, отримав ступінь магістра за спеціальністю "Державне управління".
  • За часів президентства Петра Порошенка протягом 2015-2019 рр. очолював Здолбунівську райдержадміністрацію. Досі працював на посаді Керівника секретаріату Рівненської ТО ПП "Європейська Солідарність".