Від COVID помер переобраний голова громади на Рівненщині

. фото з сайту ЧаРівне

На Рівненщині від коронавірусу помер голова Малолюбашанської сільської ОТГ Віктор Талащук, якого на місцевих виборах люди переобрали на цю посаду вдруге. Про смерть посадовця повідомив його зять, депутат Рівнеради Олександр Курсик.

О 5-й ранку 25 листопада у своєму Facebook Курсик написав:

"Не вірю! Не хочемо вірити! Пішов від нас Батько, друг, мудрий управлінець, щирий патріот, ідеальний дідусь, таточко і чоловік... Через COVID-19, на 55-му році життя, помер Талащук Віктор Флорович. Вічна пам‘ять!"

На виборах 25 жовтня Віктор Талащук був єдиним кандидатом на посаду очільника, у підсумку він набрав 95,1% голосів.

Зазначимо, що від ускладнень, спричинених коронавірусом, померли міські голови Борисполя, Конотопа та Новгород-Сіверського, яких на місцевих виборах люди переобрали на нові терміни.

У Рівненській області станом на 24 листопада було 360 випадків смертей, спричинених COVID-19/

Що відомо

  • У склад ОТГ входять три сільради: Малолюбашанська, Мащанська та Мирненська. У складі загалом 11 сіл: Мала Любаша, Борщівка, Лісопіль, Маща, Глажева, Кам’яна Гора, Новий Берестовець, Мирне, Данчиміст, Моквин, Тихе.
  • Віктор Талащук у період з 2006-2014 років працював на посаді голови Костопільської райради. У 2015 році – заступником директора "Рівнеоблводоканал". З листопада 2015 року був на посаді заступника сільського голови з питань діяльності виконавчого органу Малолюбашанської сільської ради, а з 2017-го очолив ОТГ.