Альпаки, карликові кози, вівці та павичі: на Рівненщині відкрили екоферму

Ексклюзивно

У селі на Рівненщині відкрили екоферму, де живуть альпаки, карликові кози, вівці та павичі. Зараз вона в тестовому режимі працює для відвідувачів.

Про це Суспільному розповіла працівниця екоферми Анна Паршина.

Яна Маркевич — відвідувачка екоферми, яку відкрили у селі Городище Рівненського району. Вона пояснила, чому вирішила приїхати:

"Дітям подобаються альпаки. Прийшли, щоб вони на них подивилися, погодували. Як бачу, що їм і справді подобається".

Відвідувачка Ольга Коменчук додала:

"Нам сподобалось і дітям є де походити, щось нове дізнатися".

Працівниця екоферми Анна Паршина зазначила, що альпак завезли з Європи й через два роки вони дали потомство:

"Маємо малечу, маємо вагітних альпак. Вони знаходяться в окремому вольєрі й ми за ними пильно спостерігаємо, тому що ця тварина може народжувати лише одне дитинча і вагітність — 11 місяців. Альпаки дуже ціняться своєю шерстю, тому декілька років тому відкрилася ця ферма. Зараз вона в тестовому режимі відкрита для всіх відвідувачів. Ми побачили, що є великий попит, людям цікаво, що тут відбувається".

Зі слів Анни Паршиної, наразі на фермі живуть 26 альпак:

"Паралельно з альпаками тут ще знаходяться карликові кізочки та вівці, кролики. З усіма тваринами можна спілкуватися близько, торкатися їх і годувати. Це дуже хороший проєкт, бо в альпак цінна шерсть і ця ніша ще не дуже поширена в Україні. Ми бачимо відгуки людей. Ми побачили як це відбувається у Європі, тому подумали, що нам теж треба така ферма".

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook