Як військовозобов'язані оновлюють свої облікові дані у Рівному

Ексклюзивно

У рівненських центрах надання адміністративних послуг з 18 травня розпочали оновлювати військово-облікові дані. Військовозобов’язані повинні впродовж 60 днів з’явитися у терцентри комплектування та соцпідтримки або у ЦНАПи, аби оновити свої дані.

Що потрібно мати з собою під час оновлення — дізнавалося Суспільне.

Переселенець з Маріуполя Лев Кацаран, прийшов у центр надання адмін послуг, щоб оновити свої військово-облікові дані. Він поділився:

"Я вирішив прийти сьогодні, тому що перш за все, я хочу мати офіційні документи, що я це зробив. І тепер я можу вільно пересуватися містом. Я вважаю, що зробити це заздалегідь — правильно".

Згідно з новим законом про мобілізацію, який набув чинності 18 травня чоловіки мають оновити свої дані у терцентрах комплектування або в ЦНАПах впродовж 60 днів.

Заступниця директора міського департаменту цифрової трансформації та надання адмінпослуг Наталія Шустак повідомила:

"Відсьогодні наші адміністратори вже надають сервісну послугу з оновлення даних. Станом на зараз у нас було 18 клієнтів, і ми працюємо за алгоритмом, який нам надали".

Рівнянин Денис розповів, чому прийшов оновлювати дані:

"Я виконую норму чинного законодавства. Всі йдуть і я йду, порядок такий".

Оновити військово-облікові дані можна у 49 центрах надання адміністративних послуг в області, повідомив заступник голови обласної адміністрації Олександр Терещенко:

"Військовозобов'язаному необхідно особисто з'явитися в центр надання адміністративних послуг, при собі достатньо мати паспорт або ідентифікаційний номер, а також актуальний номер мобільного телефону. Після внесення всіх необхідних даних, буде сформовано та роздруковано відповідний витяг і види на заявку".

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook