Врятоване оленя: як почувається тварина, яку патрульні знайшли біля траси на Рівненщині

Ексклюзивно
Врятоване оленя. Фото: Олександр Курсик

Поранене оленя, яке врятували патрульні на Рівненщині біля траси Київ — Чоп, нині проходить реабілітацію. Тварину прихистив заступник голови Козинської громади Олександр Курсик.

Він розповів Суспільному як зараз почувається врятоване оленя.

Інцидент стався зранку 11 квітня у Дубенському районі. Патрульні знайшли поранену тварину на узбіччі траси Київ — Чоп, поблизу села Козин.

"Ми його забрали з траси. Оленя було поранене — його збила машина. Кісточки передніх ніг були поламані та верхній ріг був зламаний. Патрульна поліція надала першу допомогу, вони занесли його на узбіччя траси. Я взяв з собою ветеринара. Ми приїхали і забрали тварину додому. Я тримаю його там, де у мене господарство. Була вільна клітка", — зазначив Олександр Курсик.

Він додав, що оленяті надали потрібну допомогу:

"Поклали його на солому, дали їсти. Дружина моя перемотала йому ногу, ріг, вкололи антибіотик. Воно спочатку не вставало, не їло, але вчора в обід вже встало на ноги, випило води. Приїжджали патрульні поліцейські знову, дивилися чи воно живе. Оленя тяжко дихає, але на ноги встало. Кісточки будуть зростатися, на це треба час".

Що будуть робити із твариною далі ще не вирішили, додав Олександр Курсик.

"Надалі будемо дивитися. Хай воно на ноги краще стане. Голова громади Іван Школяр вчора теж приїжджав. Будемо дивитися куди його далі віддати. У ліс зараз його краще не пускати, воно загине, бо ще мале", — зазначив він.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook