"Вміти тримати паяльник в руках і цікавитися FPV": на Рівненщині шукають охочих допомогти із виготовленням дронів

У Вараші на Рівненщині шукають волонтерів, готових допомогти у складанні дронів. До команди просять долучатися повнолітніх жителів громади, які вміють користуватися паяльником, цікавляться безпілотниками та мають вільний час.

Ініціатор ідеї — місцевий житель, який із міркувань безпеки попросив не називати його імені та прізвища. Він розповів Суспільному, що займався подібними речами раніше і вміє паяти, зараз виготовляє дрони. Робить це з друзями у вільний від роботи час.

Гроші на запчастини виділяє благодійний фонд, з яким співпрацює чоловік:

“Мені треба людина, яка має вільні руки, має вільний час. Хоча б одна-дві людини, які б хотіли це робити постійно. Тих, хто розуміється на такому, знайти складно — всі вони зайняті і, зазвичай, невмотивовані, їм просто так нецікаво працювати”.

Відео: анонімний майстер по збиранню дронів

Чоловік розповів, що до охочих допомогти теж є вимоги: вони мають бути повнолітніми, вміти тримати паяльник у руках та цікавитися FPVТехнологія FPV розшифровується як “first person view” тобто “бачення від першої особи”. Під час пілотування таким квадрокоптером використовують спеціальні окуляри.:

“І, звісно, мати вільний час. Вимога до повноліття — бо як мені із дітьми з паяльником працювати? Щось станеться, а потім до мене його батьки прийдуть. Це паяння, висока температура — всяке може статися”.

Скрин з відео ініціатора збору

Зі слів майстра, на його заклик вже почали надходити відгуки:

“Писали мені. Багато — просто з цікавості, з інших міст. Потенційних помічників один-два від сили. Треба якось зібрати тих людей, побачити, що вони вміють, показати, що треба робити. І починати якось рухатися у цьому напрямі, наближати перемогу”.

Скин з відео ініціатора проєкту

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook