Простір для навчання та дозвілля: у Рівному відкрили молодіжний центр

Молодіжний центр на базі одного з університетів Рівного відкрили 21 березня. Для студентів та молоді організовуватимуть різні заходи. Зокрема, надаватимуть психологічну підтримку, проводитимуть тренінги з мінної безпеки та медичної допомоги.

Організаторка молодіжного центру Жанна Сидорня розповіла Суспільному, яка мета їх проєкту.

Молодіжний центр відкрили на базі Національного університету водного господарства та природокористування. Проєкт реалізували за грантові гроші від німецького товариства "Червоний Хрест".

"Червоний хрест допомагає людям, які потребують допомоги, у яких немає рідних. Сподіваюся, що буду відвідувати ці заходи, у свій вільний час", — зазначив студент Богдан Стрибулевич.

Студент Богдан Стрибулевич.

Відкриття молодіжного центру у Рівному.

У центрі облаштували зону відпочинку, місця для ігор у настільний теніс та футбол.

"Тут будуть проводитись настільні ігри, перегляд кінофільмів. Хочемо самих студентів запитати, що їм буде цікаво та підлаштуватися вже під них. Навчатимемо першій медичній допомозі, мінній безпеці, будуть заходи із психосоціальної підтримки. Мета цього проєкту — відволікти молодь від реалій війни, щоб вони більше між собою комунікували", — розповіла організаторка молодіжного центру Жанна Сидорня.

Організаторка молодіжного центру у Рівному Жанна Сидорня.

Настільний футбол у молодіжному центрі у Рівному.

Суспільне Рівне в Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook