Березнівські волонтери з Рівненщини відправили на фронт 20 "бандеромобілів"

20 "бандеромобілів" відправили на різні ділянки фронту з міста Березне на Рівненщині. Їх зібрала і підготувала до використання команда учасника російсько-української війни Андрія Усача. Він займається допомогою фронту з 2014 року, після того, як отримав тяжкі травми під час оборони Донецького аеропорту.

Як відправляли на фронт "бандеромобілі" — у матеріалі Суспільного.

Для військових, які нині воюють на фронті, березнівські волонтери підготували 20 "бандеромобілів". Долучився до цього й Анатолій Курильчик:

"Немає таких машин, у яких немає що робити. Із 300 машин я пам'ятаю тільки одну, що поміняли мастило — і машина поїхала. А так треба все робити. По ходовій, по моторах, ремні, паси, фільтри — це все замінюється. Є такі три-чотири чоловіки, які обслуговують ці всі машини".

Фото: Суспільне Рівне

Автомобілі для бійців ремонтують на СТО в Березному безоплатно, зазначив власник Максим Іванчук:

"Приганяється машина до мене. Я її обдивляюся, які деталі потрібні для заміни. Замовляємо ці деталі, поки на них чекаємо, відправляємо машину до Анатолія Дмитровича — він її фарбує, Коля — підварює. А в кінці — знов до мене, на ремонт ходової. У нас уже три чи чотири машини є, щоб на наступний раз. Приїдемо — і знову поїхали. Ми постійно в русі".

Фото: Суспільне Рівне

Пошуком автомобілів займалися волонтери з команди ветерана російсько-української війни Андрія Усача. Зі слів чоловіка, у 2014 році він обороняв Донецький аеропорт. Після того, як отримав численні поранення — почав волонтерити.

Фото: Суспільне Рівне

Спочатку Андрій Усач доправляв бійцям їжу, а з початку повномасштабного вторгнення — пошуком та передачею автомобілів на фронт. За словами Андрія Усача, цього разу більшість із 20 "бандеромобілів" привезла його команда з Великої Британії:

"Така ситуація на сьогодні в Англії, що немає можливості ходити, вибирати. Береться автомобіль, щоб був двигун справний, роздавальна коробка, а вже решту — наші "їжаки" реанімують тут. В середньому такі автомобілі, якщо брати пікапи, обходяться з ремонтом, з доставкою в Україну в межах п'яти-шести тисяч доларів. Є такі, що по 6,5 виходять, є й більше.

Кожну автівку готували під виконання конкретних бойових завдань, зазначив Андрій Усач. 20 "бандеромобілів" передали на Куп'янський, Слов'янський, Запорізький та Херсонський напрямки.

Фото: Суспільне Рівне

Також волонтери з Березного відправили на фронт тепловізори, дрони, старлінки і тактичні аптечки. Все це, за словами Андрія Усача, надали його друзі, з якими він познайомився, коли був на лікуванні у різних країнах світу.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook