НМТ-2024 на Рівненщині писатимуть в укриттях

На Рівненщині національний мультипредметний тест у 2024 році складатимуть у шкільних укриттях. В області складають перелік закладів, які технічно зможуть забезпечити проведення НМТ.

Про це 8 лютого інформує сайт Рівненської ОДА за результатами освітянської наради за участю директорки Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариси Середяк.

Вона озвучила вимоги до НМТ-2024, яке триватиме понад чотири години з перервою:

"Насамперед це забезпечення відповідного комп’ютерного обладнання, наявність швидкісного інтернету та місця для персоналу. Окрім того, оскільки тестування проходитиме в укритті, то воно має відповідати вимогам щодо доступності згідно з державними будівельними нормами та стандартами".

Національний мультипредметний тест у 2024 році матиме дві сесії — основну й додаткову в комп’ютерному форматі у спеціально створених тимчасових екзаменаційних центрах:

"Їх створять у приміщеннях закладів освіти, які технічно можуть забезпечити проведення в них комп'ютерного онлайн-тестування. Нині на Рівненщині вже складають перелік таких локацій та продовжують облаштовувати інтернет", — повідомив перший заступник голови ОДА.

Центри тестування будуть створені і в Україні, і за її межами.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook