Ремонт мосту біля Сарн на Рівненщині: шляховики анонсували відкриття "вікон для проїзду"

Фрагмент ремонтних робіт на мосту. Фото: Telegram В.Коваля, вересень 2023 року

Шляховики розглядають варіант організувати так звані вікна для проїзду легкового транспорту через технологічну переправу біля мосту на річці Случ на Рівненщині, який перебуває на ремонті. Їх можуть відкрити з 29 грудня.

Про це повідомив заступник начальника Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Рівненській області Роман Руденко на сесії облради 22 грудня.

Попередньо, йдеться про проміжки з 6:00 до 8:00 та 18.00-21.00, зазначив він.

При цьому уточнив, що графіки ремонту мосту випереджають утричі:

"Це дає сподівання, що замість того, аби відкрити міст через Случ у кінці 2024 року, ми зможемо зробити це у кінці першого кварталу".

Роман Руденко також додав, що, найімовірніше, проїзд технологічним мостом, який є і будівельним майданчиком, організують лише для легкового транспорту.

Депутати Рівненської облради попросили пропускати громадський транспорт без графіку. Руденко сказав, що це залежить від рішення підрядника, якому передадуть пропозицію.

Історія з капремонтом мосту

Міст на міжнародній трасі М-07 Київ — Ковель — Ягодин на капремонт перекрили у ніч на 1 серпня 2023 року. Об'їзд організували через дороги Т-18-11 Клесів — Михалин — Березне та Н-25 Городище — Рівне — Старокостянтинів селами Вири, Михалин, Городище та Малинськ. Загалом проїзд став довшим на десятки кілометрів.

Згодом відкрили альтернативний шлях — тимчасовий монтажний міст. Але через місяць його закрили, бо водії не дотримувалися визначеного графіку.

20 жовтня начальник Сарненської районної військової адміністрації Олександр Кохан повідомив, що якщо погода сприятиме проведенню капітального ремонту мосту через річку Случ біля міста Сарни на Рівненщині, то рух технологічною переправою можуть відкрити у січні 2024 року.

Скільки коштує ремонт

На порталі публічних закупівель ProZorro є дві закупівлі, що стосуються капремонту мосту через Случ. Першою у спрощеній закупівлі вказана ціна майже 390 млн грн, виконавець — ТзОВ "Спільне українсько-німецьке підприємство "Автострада".

Друга закупівля, оприлюднена у серпні 2023 року, вказана у розмірі майже 527 млн грн. Там виконавцем вказане ТзОВ "Група компаній "Автострада".

"Капітальний ремонт мосту через Случ — це була одна з критичних необхідностей для забезпечення сталого функціонування транспортного сполучення, зокрема, військового, тому урядом було прийнято рішення про включення цього об'єкту, досить обмеженого в умовах воєнного стану, які будуть ремонтуватися", — зазначали раніше Суспільному у Службі відновлення та розвитку інфраструктури.

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook