У Рівному планують ставити модульні будинки для переселенців — мер

Ексклюзивно
. Фото: ілюстрація, Суспільне Рівне

У Рівному планують встановити модульні будинки для переселенців. Як повідомив міський голова Олександр Третяк, наразі розробляють проєкт на їхнє виготовлення. Подібні модульні будинки почали збирати в етнопарку Ладомирія, там їх готові виготовляти на замовлення.

У Рівному з початку війни переселенців селили у гуртожитки та навчальні заклади. Проте, з початком нового навчального року постала потреба людей переселити. Встановлення модульних будинків дозволить облаштувати місце для проживання двох з половиною сотень людей, каже мер.

"Щодо житла — дуже актуальне питання, повірте. Оскільки багато з вас (звернувся під час зустрічі до переселенців,-ред.) були поселені в гуртожитках, але розпочинається новий навчальний період... Також працюємо зараз з фондами по реконструкції деяких приміщень нашої комунальної власності, які будуть віддані під реконструкцію і облаштування для житла внутрішньо переміщених осіб”, — сказав очільник міста.

За офіційними даними департаменту соцполітики Рівнеради, у Рівненській міській громаді зареєстровані майже 19 тисяч вимушених переселенців, понад п'ять тисяч із них — діти.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter