Позачергові вибори: у громаді на Рівненщині обирають голову

Оновлено
. Суспільне Рівне

У Малолюбашанській громаді 31 жовтня обирають голову. Голосування позачергове, бо попередній керівник Віктор Талащук помер торік від COVID-19. Із 64-х громад Рівненщини Малолюбашанська – єдина, де цьогоріч позачергово обирають голову. Суспільне стежить за процесом голосування.

20:00

Явка на позачергові вибори сільського голови Малолюбашанської громади склала 53%, повідомила членкиня ТВК Софія Салаган.

"Участь у голосування взяли 2 708 виборців із зареєстрованих 5 120. Голосування відбулося без порушень і рівно о 20:00 усі дільниці зачинилися і в ТВК почалося безперервне засідання", – зазначила Софія Салаган.

Оприлюднити перші попередні результати виборів, з її слів, планують зранку 1 листопада.

16:00

Станом на 16.00 явка виборців на дільницях склала 47%, повідомила членкиня ТВК Софія Салаган.

Суспільне Рівне

"Загалом, на 11 виборчих дільницях проголосували 2 187 виборців. Найактивніше голосують жителі Глажева, там маємо 56%, найнижча явка у Данчимості, 31,6%. Люди йдуть, члени комісії працюють злагоджено, усе згідно з карантинними вимогами, дезінфекцію проводимо, дистанції дотримуються. Все без інцидентів і ніяких повідомлень про порушення в нас не було", – зазначила Софія Салаган.

Журналісти Суспільного опівдні побували на одній з дільниць, яка розташована в Малій Любаші. У цей час віддати свій голос за одного з чотирьох кандидатів прийшла виборчиня Жанна Власюк.

"Я прийшла, щоб підтримати людину, яка б дійсно піклувалася про нашу громаду. Віктор Флорович наш помер минулого року і я хочу, щоб новий голова продовжив його справу і доробив, що він не встиг", – розповіла Жанна Власюк.

На дільниці, де голосує Жанна Власюк, загалом у списках 1 001 виборець, 220 з яких вже проголосували станом на 12:00, повідомила голова ДВК Олена Ковальчук.

Суспільне Рівне

"Явка досить непогана. Організувати все в умовах пандемії складно, але намагаємося. У нас окрема кабінка для людей з ознаками ГРВІ. Також один член комісії зустрічає виборців у тамбурі, вимірює температуру і після того пропускає, стежимо, щоб не було скупчення виборців в одному місці", – зазначила Олена Ковальчук.

08:31

У Малолюбашанській громаді, за інформацією голови територіальної виборчої комісії (ТВК) Євгенії Гук зареєстровано 5 120 виборців, кандидатів на позачергові вибори сільського голови громади чотири.

Голосування відбувається на 11 дільницях. Усі вони, за даними голови ТВК, відкрилися вчасно, о 8:00.

"Розпочалося вже голосування, напливу поки немає. Але погода гарна, сонячно, то люди прийдуть, десь після 13:00, як з церкви вийдуть. Вдома за станом здоров'я в нас голосуватимуть 152 виборці, які попередньо написали відповідні заяви", – розповіла Євгенія Гук.

Суспільне відстежує процес виборів сільського голови у громаді. Інформація оновлюється.

Що відомо

  • У Малолюбашанській територіальній виборчій комісії зареєстрували чотирьох кандидатів на посаду очільника громади.
  • У Малолюбашанській територіальній виборчій комісії почали приймати документи від кандидатів на посаду очільника громади з 21 вересня.
  • У склад Малолюбашанської громади колишнього Костопільського району входять три сільради: Малолюбашанська, Мащанська та Мирненська. У складі загалом 11 сіл: Мала Любаша, Борщівка, Лісопіль, Маща, Глажева, Кам’яна Гора, Новий Берестовець, Мирне, Данчиміст, Моквин, Тихе.
  • В громаді на 31 жовтня 2021-го року призначили перевибори сільського голови. Попередній очільник помер у листопаді 2020-го.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram