У Полтаві відремонтували сходи між Соборним майданом та вулицею Небесної Сотні

Сходи між Соборним майданом та вулицею Небесної Сотні. Суспільне Полтава

15 дітей-ВПО взяли участь у проєкті з розвитку благоустрою Полтави. За власним вибором вони відремонтували сходи, які з’єднують Соборний майдан та вулицю Небесної Сотні.

Про це Суспільному розповіла координаторка проєкту БФ "Карітас Полтава" Тетяна Прядко.

Місцева жителька Тетяна Балабанович щоденно спускається з центру міста сходами, що ведуть до вулиці Небесної Сотні. Жінка говорить, що тут раніше травмувалися її знайомі.

Сходи, які ведуть на вулицю Небесної Сотні у Полтаві.

"Справа в тому, що ці східці ніколи не ремонтували. І тут були такі діри, що люди просто ламали ноги. Постійно зав'язували дротом всі оці діри. Крім того, це все було таке гниле, що тут можна було провалиться", — розповіла Тетяна Балабанович.

Пофарбовані під піаніно дітьми-переселенцями сходи у Полтаві.

Сходи ремонтували вимушено переміщені діти разом з волонтерами. Взимку молодь обирала локацію, яку облаштовуватиме. На початку червня запустили ремонтно-відновлювальні роботи. До проєкту долучилися 15 дітей-переселенців. Сходи пофарбували у вигляді піаніно з прив’язкою до міського музичного училища, яке розташоване неподалік.

Діти-переселенці, які ремонтували сходи між Соборним майданом та вулицею Небесної Сотні у Полтаві.

"Перше, що ми зробили – приварили сходинки. Це були декілька сходинок, які ми приварили і також наварили метал. Потім ми шліфувальними кругами зачистили всі поручні. Далі почали процес фарбування з поручнів, що ми могли дістати і що діти могли дістати", — повідомила Тетяна Прядко.

Наступного року діти обиратимуть іншу локацію для ремонту. Усі відновлювальні роботи погоджуватимуть із міською радою.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok