Під час оборони України загинули полтавці Олександр Коба та Валерій Луб’янецький

Солдати Олександр Коба та Валерій Луб'янецький полягли під час виконання бойового завдання у Донецькій області. 24 квітня 2024-го року із військовослужбовцями прощалися у Полтаві.

Олександр Коба

Портрет Олександра Коби.

Олександр Коба народився і виріс у Полтаві. Працював у банкові. Згодом переїхав до Києва, а потім повернувся. Про це Суспільному повідомив тимчасово виконувач обов’язків начальника групи морально-психологічного забезпечення міського терцентру комплектування та соцпідтримки Михайло Регент.

Рідні біля труни з тілом Олександра Коби.

За його словами, на початку повномасштабного вторгнення Олександр Коба добровільно пішов обороняти Україну. Він служив на посаді гранатометника аеромобільного відділення. 19 квітня 2024-го року солдат загинув. Це сталося біля села Новомихайлівка Донецької області.

Чоловікові було 42 роки. У нього залишилися діти, батько та брат, повідомив Михайло Регент.

Валерій Луб'янецький

Портрет Валерія Луб'янецького.

Народився і виріс Валерій Луб'янецький у Полтаві. Чоловік працював в обласному підприємстві "Полтаватеплоенерго", розповів Суспільному тимчасово виконувач обов’язків начальника групи морально-психологічного забезпечення міського терцентру комплектування та соцпідтримки Михайло Регент.

Рідні біля труни з тілом Валерія Луб'янецького.

18 березня 2023-го року Валерій Луб'янецький пішов обороняти Україну від російських військових. Служив на посаді стрільця-снайпера аеромобільного відділення. 19 квітня 2024-го року чоловік загинув. Він поліг біля села Новомихайлівка Донецької області, розповів Михайло Регент.

Валерію було 45 років. У нього залишилися дружина, донька, мати та брат, додав Регент.

Прощання з Олександром Кобою та Валерієм Луб'янецьким.

Прощання із полеглими військовослужбовцями відбулося 24 квітня у Свято-Успенському соборі ПЦУ у Полтаві, повідомив кореспондент Суспільного з місця прощання.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok