Обстріл Полтавщини 20 лютого 2024: що відомо про влучання

Доповнено

У Полтавській області через обстріл з боку армії Росії була пожежа. Це сталося уночі 20 лютого. Що про це відомо — у матеріалі Суспільного.

Російська армія атакувала регіон за допомогою БпЛА. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

У Кременчуцькому районі поцілили у промисловий об’єкт, це спричинило пожежу. Вогонь гасили 85 людей за допомогою 18 машин. За даними начальника ОВА, загиблих чи поранених не було.

Жителька Кременчука Олександра Суспільному повідомила:

"Не йшла (в укриття — ред.), бо я ногами дуже погано ходжу, поки дійду так мене там уб’ють. Страх, як зазвичай лякаєшся".

Про звук вибуху жителі Кременчуцького району повідомляли Суспільному близько опівночі. Повітряна тривога у регіоні розпочалася близько 21:50 19 лютого і тривала до 00:15 20 лютого. Місцева жителька Наталія Суспільному розповіла:

"Вибухів три. Я на годинник не дивилася, прокинулась від вибухів. Страх, що вже можна відчувати. Страх, страх і ще раз страх".

За інформацією з офіційного Telegram-каналу Повітряних сил, у ніч на 20 лютого в Україні збили усі 23 БпЛА у семи областях. Серед них і Полтавщина.

Попередня атака російської армії за допомогою БпЛА на Полтавщині була 18 лютого. Ударили по інфраструктурному об’єкту на території Полтавського району. Попередньо відомо, що обійшлося без загиблих та травмованих.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook