"По 12 годин працюємо": ветерану війни Григорію Чепурі із Полтавщини облаштували робоче місце

30-річний ветеран війни Григорій Чепура 5-й місяць працює екскаваторником комунального підприємства в Котельві. Суспільному чоловік розповів, що на роботу влаштувався після тяжкого поранення та реабілітації.

Григорій Чепура — ветеран війни. За його словами, у комунальному підприємстві Котельви він працює 5-й місяць. Влаштувався на роботу після поранення та реабілітації.

Григорій Чепура із Полтавщини. Фото: Суспільне Полтава

"Було поранення легенів, відсутня нирка, селезінка, поранення товстої, тонкої кишки. Служив я у президентській бригаді у 20-му батальйоні спеціального призначення. Отримав травму я у Волноваському районі (Донецька область – ред.). 22-го року в серпні", — повідомив ветеран війни Григорій Чепура.

Чепура під час служби. Фото надане Г.Чепурою

Григорій Чепура має підресорне крісло, що встановили спеціально для нього.

"Пом'якшує амортизацію, щоб мене не трясло. Я, як прийшов, тут стояло звичайне сидіння, то мені було тяжко працювати, довго їздити. А на цьому сидінні важко, але, скажем так, легше", — сказав ветеран війни Григорій Чепура.

Григорій влаштувався на роботу після поранення та реабілітації. Фото: Суспільне Полтава

Комунальне підприємство облаштувало Григорію робоче місце, скориставшись урядовою програмою компенсації. За словами начальника Андрія Сахна, отримало на це від держави 67 тисяч гривень.

"Коли Григорій повернувся з війни, наше підприємство" Комбінат комунальних підприємств" Котелевської селищної ради скористалося державною програмою по підтримці ветеранів війни і закупили ми інструменти для техніки, сидіння незвичайне, для інвалідів спеціалізоване. І уніформа", — розповів начальник комбінату комунальних підприємств селищної ради Андрій Сахно.

Підприємство в Котельві. Фото: Суспільне Полтава

Григорій Чепура каже, що серед його обов'язків – ліквідація аварійних поривів, підключення водопостачання, розчищення доріг.

"Сніг іде, їздимо, чистимо, щоб розчистити дороги, по 12 годин працюємо. Виїжджаємо о 5-й - опів на 6 ранку стараємося виїхати, щоб почистити основні дороги, де рух транспорту, щоб автобуси могли шкільні їздити", — розповів Григорій Чепура.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook