"Сторони повинні примиритись": адвокати дівчини, яку в Одесі милицями побив військовий, прокоментували справу

Адвокати Антоніни Токмакової, яку в Одесі милицями побив військовий, розробляють "конструктивне рішення" ситуації, а також вважають, що сторони повинні примиритись.

Про це 17 травня у коментарі Суспільному повідомив один з адвокатів дівчини Андрій Смірнов.

За його словами, наразі вони "розробляють конструктивне рішення, щоб не було негативу по відношенню до військових", а також продовжують обговорювати позицію їхньої клієнтки:

"Ми надали ряд юридичних консультацій з адвокатом Дмитром Бакуліним. І ми вважаємо, що сторони повинні примиритися. Тобто ми на сьогодні стараємося зробити все, щоб сторони примирилися, позов ніякий ми не подавали".

Суспільне надіслало інформаційний запит до поліції, аби там прокоментували деталі справи та можливість примирення сторін.

Ввечері 13 травня в соцмережах поширився допис про побиття дівчини у центрі Одеси чоловіком у військовій формі під час комендантської години. У ТЦК та поліції відреагували на інцидент.

Пізніше на інцидент відреагували у Міністерстві оборони України. Там заявили, що надають всебічну підтримку розслідуванню та тримають ситуацію на контролі.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області