У Міноборони відреагували на ситуацію з побиттям дівчини в Одесі чоловіком у військовій формі

На інцидент з побиттям дівчини в Одесі чоловіком у військовій формі відреагували у Міністерстві оборони України. Там заявили, що надають всебічну підтримку розслідуванню та тримають ситуацію на контролі.

Відповідне повідомлення опубліковане на сайті міністерства.

За їхніми даними, 19-річну дівчину доставили до місцевої лікарні з тілесними ушкодженням голови та грудної клітини. Спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону відкрила справу за ч. 1 ст. 125Умисне легке тілесне ушкодження. Відповідальність за це — штраф до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до двохсот годин, або виправні роботами на строк до одного року. Кримінального кодексу України. Розслідує її поліція.

"Сьогодні в мережі інтернет був поширений відеоматеріал про конфліктний інцидент жінки з представником Одеського обласного Територіального центру комплектування і соціальної підтримки. … Міністерство оборони України тримає на контролі розслідування цієї справи, надаючи повну і всебічну підтримку органам досудового слідства для встановлення усіх обставин та притягнення винних до відповідальності", — зазначено у повідомленні.

Ввечері 13 травня в соцмережах поширився допис про побиття дівчини у центрі Одеси чоловіком у військовій формі під час комендантської години. У ТЦК та поліції відреагували на інцидент.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області