Вимагав від військового гроші за безкоштовну операцію: в Одесі затримали лікаря

. Одеська Обласна Прокуратура

В Одесі затримали лікаря, який вимагав від військовослужбовця, який отримав поранення на полі бою, 15 тисяч гривень за безкоштовну операцію. Про це повідомила Одеська обласна прокуратура.

Пацієнт спочатку проходив лікування після поранень на фронті у військовому шпиталі, а потім був направлений до іншої лікарні на операцію. Підозрюваного лікаря затримали під час отримання другої частини хабаря.

Наразі медпрацівнику повідомили про підозру за ч. 3 ст. 354 КК УкраїниПрийняття пропозиції, обіцянки або одержання працівником підприємства, установи чи організації, який не є службовою особою, або особою, яка працює на користь підприємства, установи чи організації, неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення будь-яких дій з використанням становища, яке займає працівник на підприємстві, в установі чи організації, або у зв’язку з діяльністю особи на користь підприємства, установи чи організації, в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, або в інтересах третьої особи..

Затримання лікаря на хабарі. Одеська Обласна Прокуратура

Затримання лікаря. Одеська Обласна Прокуратура

Читайте також

  • На Одещині затримали організаторів незаконної переправи за кордон чоловіків
  • 2 000 доларів за приватизацію: заступника голови однієї з райадміністрацій Одеси підозрюють в корупції
  • Намагалися вкрасти 200 тисяч доларів: в Одесі затримали групу, членом якої був правоохоронець — СБУ