Данія надасть Миколаєву пакет допомоги на понад 30 млн євро. На що витратять кошти

Миколаївські очільники разом з представниками Данії на Конференції з відновлення у Берліні. Міський голова Олександр Сєнкевич

Уряд Данії оголосив про надання Україні четвертого пакета допомоги — близько 33,5 мільйонів євро. Їх витратять на підвищення кваліфікації населення Миколаєва.

Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич.

"Всю цю суму Данський уряд витратить на подальше підвищення кваліфікації населення Миколаєва за професіями, які мають попит на місцевому ринку праці", — говорить Олександр Сєнкевич.

Також, за словами міського голови, частину суми вкладуть у відновлення та ремонт інфраструктури міста для поліпшення доступу до водо- та електропостачання.

Конференція з відновлення України у Берліні 2024 року

11-12 червня у Берліні відбулася Конференція з відновлення України. 10 червня Зеленський підписав розпорядження, яким затвердив українську делегацію на конференції. Головою делегації призначили міністерку економіки Юлію Свириденко.

Берлінська конференція з реконструкції (Ukraine Recovery Conference, URC2024) — це вже третя конференція з реконструкції з початку повномасштабної війни. У липні 2022 року учасники в Лугано (Швейцарія) погодили основні принципи реконструкції: вона має бути орієнтованою на реформи, прозорою, демократичною та сталою. На конференції у Лондоні 2023 року в центрі уваги була мобілізація приватного сектору.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.