Для потреб ЗСУ: у Миколаєві відбувся благодійний ярмарок

У Миколаєві 19 травня відбувся благодійний ярмарок "Дівочії Очі" на потреби 82-ї окремої десантно-штурмової бригади. Зібрані гроші витратять на закупівлю РЕБРадіоелектронна боротьба. для військовослужбовців.

Кореспонденти Суспільного побували на заході.

Організаторка ярмарку Аліна Стадніченко розповідає, на заході кілька варіантів збору грошей на потреби воїнів.

"Перший — це вхід, він у нас платний – 150 гривень. 100 відсотків від цих грошей підуть на збір. Також є вживані речі, які люди давали, вони у гарному стані, але це як "гаражний" розпродаж. Всі ці гроші також підуть на благодійний збір. Бізнеси виділяють десяту частину свого прибутку і також віддаються на потреби", — каже вона.

Організаторка ярмарку Аліна Стадніченко.

Олена прийшла на захід, аби презентувати та продати власні вироби з бісеру – традиційні українські прикраси, силянки. Розповідає, створює їх разом зі своєю мамою.

"Ми шукаємо стародавні схеми, відтворюємо їх, щоб прикраси, які були в Україні здавна, жили й досі. Якісь сучасні також, щоб ці силянки можна було використовувати зараз під будь-який образ", — стверджує жінка.

Анастасія разом зі своєю подругою прийшли на захід, щоб допомогти Збройним силам України та презентувати власний бренд одягу.

"Зараз нам не треба мотивація, щоб брати участь у благодійному ярмарку. Також у Вероніки, власниці бренду, чоловік військовий, він зараз теж на фронті. Тому, я думаю, без зайвих слів варто розуміти, чому ми так хочемо підтримати цей захід", — каже учасниця події.

Учасниці заходу Вероніка та Анастасія.

Майстриня розповіла, бажання створити власний бренд виник давно. Сьогодні вона разом з подругою демонструють одяг з особистим розписом.

"Ми використовуємо різні техніки: українські та народні в плані малюнку, у нас є і хустки, і сукні, і спідниці. Та ми не плануємо зупинятися на цьому, щоб всього було ще більше", — пояснює Анастасія.

Організаторка заходу Аліна Стадніченко говорить, у заході взяли участь 40 підприємств та майстрів. Це вдвічі більше, ніж минулого разу, восени 2023 року.

Взагалі першочергово він для жителів нашого міста – миколаївців. Ми запрошуємо усіх.

Стадніченко розповіла, це вже третій подібний ярмарок. Його місія — це благодійність та допомога Збройним силам Україні, зокрема 82-й бригаді, яка наразі перебуває на Запорізькому напрямку.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.