Наслідки російської атаки: руйнування СТО та приватного підприємства в Миколаєві

У Миколаєві 15 травня російські військові завдали ракетних ударів по Миколаєву. Поцілили вони у приватне підприємство та станцію технічного обслуговування.

На місці події побували кореспонденти Суспільного.

Внаслідок обстрілів поранення різної тяжкості отримали шестеро людей, повідомив Суспільному міський голова Олександр Сєнкевич.

За словами заступника начальника оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС в Миколаївській області Сергія Молчанова, через влучання виникла пожежа площею 400 квадратних метрів на СТО. Також загорілися будівля та автомобілі, які знаходилися поруч.

"Наразі працюють відділення 3 та 4 державних пожежно-рятувальних частин, чергова зміна оперативно-координаційного центру. Також залучено тактичний робот "Magirud Volf R1", для безперебійної подачі залучено 2 водовозки", — говорить Сергій Молчанов.

Власник СТО Віктор Баженов каже, в момент обстрілу на території перебувала його дружина.

"Дружина, слава Богу, жива й здорова. Подряпини, але, можливо, є й контузія. Скоріше, точно є. Будемо спостерігати за нею. СТО по суті вже немає. Дах повністю знищений. Стіна "відійшла" від фундаменту. Її в принципі треба повністю змінювати", — розповідає Віктор Баженов.

Один з автомобілів, що стояв після капремонту, згорів наполовину — відновленню не підлягає, додає Баженов.

"Плюс стоїть друга автівка, це моя. Вона стояла на обслуговувані. Два скла вибито, дах помʼятий, двері одні побиті, багажник весь в дірку. Думаю, відреставрувати можна. І одна клієнтська автівка висить на підйомнику", — розповідає власник закладу.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.