У Львові триває збір документів для виготовлення пільгового е-квитка

. ЛМР

Понад 8 тисяч жителів Львівської громади вже подали документи для виготовлення єдиного електронного квитка ЛеоКарт. Така система оплати має запрацювати вже з наступного року. Про це Суспільному розповів керівник проєкту впровадження е-квитка у Львові Роман Лев.

"Запрацює квиток уже найближчим часом. Зараз почали розробляти устаткування на чеському заводі, наступного року ми почнемо видачу пільгових карт населенню, а літом, я думаю, закурсують автобуси і трамваї у Львові з електронним квитком, це буде в рамках тесту", - каже Роман Лев.

Наразі документи приймають лише від пільговиків. Подати документи на отримання е-квитка можна через центр надання адмінпослуг або ж в особистому кабінеті мешканця на сайті міської ради.

У Львові триває збір документів для виготовлення пільгового е-квитка. ЛМР

"До нас приходять з оригіналами документів – це є паспорт, ідентифікаційний код, документ, який надає право на пільгу, тобто посвідчення , і фотокартку 3х4", - каже керівниця Центру надання адміністративних послуг Марта Федорчак.

Єдиний електронний квиток — «ЛеоКарт» — охоплюватиме всі види громадського транспорту Львова: це трамвай, тролейбус, автобус та дасть можливість пересадки між цими видами транспорту упродовж 40 хвилин після зафіксованої оплати.

Що відомо

  • У 2017 році Е-квиток у Львові обіцяли запровадити через 9 місяців. Тобто на початку 2019 року.
  • Згодом дату впровадження перенесли на 2020 рік, а тепер — на 2021.
  • У вересні 2020 року до Львова завітала команда чеських фахівців, яка впроваджуватиме е-квиток у місті.