Близько 77 робочих місць: у Львові будують новий комунальний ринок

У Львові почали будувати новий комунальний ринок на перетині вулиць Садової та Петлюри. Це буде спеціальний павільйон поруч із торговим центром, а на місці теперішнього ринку створять громадський простір.

Більше про це Суспільному розповів директор ринку "Любінське сяйво" Зіновій Сідорський.

За його словами, в новому павільйоні будуть місця як для тих, хто привозить городину з найближчих сіл, так і підприємців:

"Буде робитися акцент на селян, бо якщо ринок без селян — то це супермаркет. Тому ми якомога більше хочемо залучити метрів для селян. А підприємці, які на сьогодні є і працюють на ринку "Любінське сяйво", нехай і в менших якихось метрах, але вони будуть".

Продавчиня Ярослава каже, що рішення про перехід у нове приміщення буде залежати від оренди:

"Залежно яка оренда, бо то попробуйте, ми ж своє маємо, а не скупляємо і продаємо. І теж гроші вкладаємо. Дуже тяжко буде і я не знаю, як то буде".

"Оренда там, напевно, буде в три рази дорожча! А ми хоч тут таку оренду маємо, але нам і так тяжко! Але можемо хоч трошки виживати", — додає продавчиня Марія.

За словами заступника міського голови Львова Любомира Зубача, перенесуть на нове місце лише ті торгові ряди, що розташовані просто неба. Критий ринок із назвою "Новий" працюватиме далі.

"Йде мова лише про відкриту частину ринку. Ринок "Новий", який тут є, він лишається. Це приватна власність і він буде собі працювати. А якщо говорити про цю відкриту частину, то я думаю, що місць буде з запасом. Це буде будівля площею 790 метрів квадратних, буде сформовано близько 77 робочих місць", — каже Любомир Зубач.

Всі роботи з облаштування приміщення ринку та створення громадського простору профінансує приватний інвестор, але ринок буде комунальним. Спорудити його планують до кінця 2024 року.