Пухлина деформувала кисть: у Львові прооперували шестирічного хлопчика

Лікар оглядає руку Давида після операції. Facebook/Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр

У Львові прооперували шестирічного Давида із Золочева, у якого була деформована права кисть через доброякісну пухлину. Після операції хлопчик вчиться писати та багато малює.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

За словами мами Давида, коли хлопчик був меншим, вада була непомітною. Проте з віком проміжок між пальцями збільшувався, а пальці дедалі більше "розходились" один від одного. Під час чергового огляду сімейний лікар скерував дитину на УЗД. Завдяки дослідженню фахівці з'ясували, що в хлопчика є пухлина між третьою і четвертою п’ястними кістками.

"Новоутвір був наскрізним, через цілу долоню. Це доброякісна пухлина із жирових тканин, проте вона зростала і сильно деформувала кисть за типом розщеплення. Операція була непроста, адже потрібно було видалити весь утвір та відновити анатомію кисті, зберігши всі структури", — каже завідувач хірургічного відділення Західноукраїнського центру Богдан Романишин.

Медики видалили пухлину кисті 6-річному Давиду. Facebook/Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр

Медикам вдалось успішно відновити цілісність кисті і з’єднати знову п’ястні кістки. Тепер Давид вчиться писати, малює та готується до школи.