На Львівщині чоловік побив працівника ТЦК, який отримав поранення на фронті

У Яворові на Львівщині чоловік напав на працівника ТЦК, який супроводжував військовозобов'язаного на військово-лікарську комісію, та вдарив його по голові. За даними Львівського ОТЦК та СП, військовий служить в центрі комплектування після поранення на Миколаївщині в березні 2022 року.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Львівського ОТЦК та СП.

Інцидент трапився у понеділок, 17 червня, у Яворові. За даними центру комплектування, працівник ТЦК Юрій супроводжував військовозобов'язаного на проходження ВЛК. У цей момент на вулиці на нього напав чоловік і вдарив важким тупим предметом по голові. Військовослужбовця госпіталізували у місцеву лікарню. Йому поставили діагноз: закрита черепно-мозкова травма.

У Львівському ОТЦК та СП зазначають, чоловік почав служити в ТЦК після поранення, яке він отримав під час виконання бойових завдань на фронті — у березні 2022 року в Миколаївській області.

"У березні 2022 року його намагалися вбити росіяни, вороги і окупанти. У червні 2024 року він постраждав уже від своїх, українців, земляків. Так чоловік отримав подяку за те, що свого часу гідно прийняв обов’язок і приєднався до лав ЗСУ. Подякували йому саме ті, кого він боронив. За кого віддав здоров’я і мало не втратив життя", — йдеться у повідомленні.

За даними ТЦК, нападника вже розшукали та затримали.