У Львові затримали підозрюваних в організації підпільних покерних клубів

Обшук у підпільному покерному клубі. пресслужба Львівської обласної прокуратури

У Львові затримали шістьох підозрюваних в організації мережі підпільних покерних клубів.

Про це повідомили на Facebook-сторінці територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області.

"Детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області припинили діяльність мережі підпільних покерних клубів. Встановлено, що група осіб під виглядом турнірів зі спортивного покеру організувала нелегальну діяльність покерних клубів, де проводила платні кеш-ігри", – мовиться у повідомленні.

Детективи провели обшуки у двох орендованих нежитлових приміщеннях у місті Львові та вилучили покерні столи, компʼютерну техніку, клубні карти, готівку, чорнові записи, документацію та інші речі, які мають доказове значення. Орієнтовна вартість вилученого — 1,3 млн грн.

Наразі учасникам організованої групи повідомили про підозру за ч. 2 ст. 203-2 (незаконна діяльність з організації або проведення азартних ігор, лотерей) та ч. 3 ст. 28 (вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) Кримінального кодексу України.

У пресслужбі Львівської обласної прокуратури повідомили, що арешт накладено на все вилучене обладнання та техніку. Також встановлюють людей, які можуть бути причетні до організації незаконної діяльності.