На вокзалі у Львові відкрили інформаційний пункт рекрутингу української армії

Інформаційна стійка рекрутингу української армії на вокзалі у Львові, 22 травня 2024. Суспільне Львів/Ольга Дейнека

Сьогодні, 22 травня, на вокзалі Львова відкрили інформаційний пункт рекрутингу української армії. В ньому можна дізнатися адреси рекрутингових центрів — зараз в Україні їх 21.

Про це Суспільному розповів уповноважений представник Міністерства оборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець.

"Вокзал – це завжди великий потік людей. Щоб максимально до людей донести цю інформацію, дівчата з листівками, підготовлені, які розуміють куди направити людей і підказати, де можна отримати відповідну інформацію, консультації, спеціально на вокзалі будуть цю роботу здійснювати", — каже Олександр Бежевець.

За словами начальника Львівського залізничного вокзалу Романа Сенишина, за добу через вокзал проходить близько 11 тисяч пасажирів. Наразі проєкт пілотний.

Львів'янин Ігор — юрист. Чоловік звернувся до інформаційного пункту й каже, що попереднього військового досвіду не має:

"Я взагалі-то в армії не служив і за спеціальністю, коли приписний видавали, записано "діловод". Сам за освітою юрист, може по професії й зможу продовжити юридичну свою діяльність".

Інфостійку відкрили з ініціативи Укрзалізниці та Міністерства оборони, аби максимально доносити інформацію до людей про вакансії в армії. Такий інформаційний пункт встановили також на Київському вокзалі.